Tai kartais priversti valstiečių būsto paskolą savo žemių, kad galėtumėte skolintis pinigus vykdyti savo žemę nuomoti ir darbo užmokesčio įsipareigojimai. Kalbos mokėjimo žemė buvo konfiskuota, sumažinti valstiečių bežemių darbininkas. Užtikrinta norma užsiėmimų leidžiama įkeistas ir konfiskuoti žemes su skolininku, pagal konkrečius. Britų ir teismų įsteigtas jiems naudingas padedant, palūkininkas ir užsiėmimas ir skolų.

... loan with bad credit or no credit - 2018-2019 Car Release and ReviewsVisa tai pastatė nori skolinti lėšas į protovalstybių palūkininkas. Dar vienas aspektas, kuris skolintis Artojas buvo padidėjęs Zapał, “skolinti. Kuri ą įgyvendinant kaimo įsiskolinimas sudarė studijavo pagal dvi galvas, būtent kuriai specialistai priversti juos. kokio priversti skolintis, priskirti britų aprėpties teritorijoje pajamų ir pernelyg žemės darbo užmokesčio pajamų iš valstiečių.

What is letter of credit (L\/C)? definition and meaning ...

Grynas stichinės nelaimės kartais verčiamas valstiečiai kristi. Tai sumažino valstiečiai gebėjimas vykdyti įsipareigojimus išmokėti žemės pajamos. Taip pat, plotas padidėjo padidėjusios paklausos augimo žmonėms, komercializavimo žemės ūkio ir pan. instrumentinė skolinimosi potencialą ir Artojas.

Iš anksto britų laikotarpio dabar ten egzistavo ir dinaminis kaime kuris brwi nenormalus ir skolinimosi saugomų kultivatorius nuo eksploatavimu, palūkininkas. Sumą pinigų skolintojas negali džiaugtis Taigi negailestingai išnaudojimo. Taigi jų padėtis buvo niekas, suklijuotas darbo.

Su žemės ūkio perteklius darbo paklausą, paskolos internetu galutinis rezultatas buvo tai, kad žemės ūkio darbuotojų darbo užmokesčio mažėjimo tendencija. Didėjančias gyventojų skaičiaus augimas taip pat buvo iš dalies augimas žemės ūkio darbo jėga. pasikeitimai žemės nuosavybės santykius, komercializavimo žemės ūkio nuosmukio amatų sektoriaus standžios milžiniškos žemės politikos vykdymą, ir padidėjo buvo, augimą, žemės ūkio darbo Indijoje.

Žemės santykius, pradėti paprastai atskiriamas valstiečiai jų įprasta ir paveldimas ugdyti reljefas. Tai privertė daug neturtingų valstiečių žemės ūkio darbininkai. Vietovės patobulinimų įstatymas (1883) ir specialistai paskolų aktas (1884), pagal kurią federalinλs vyriausybλs paskolas valstiečiai.

Deccan protovalstybių aktas (1879), kuria siekiama nuraminti ir agitated.peasants. Panašių darbų buvo priimti kaip Pendžabo plotas susvetimėjimas veiksmų, centrinėje Indijos teritorijoje susvetimėjimas veiksmų, Šiaurės vakarų pasienio provincijoje plotas susvetimėjimas veiksmų ir pan. Tačiau, kadangi perdavimo zonos žemės ūkio kojų darbą (1927) ir.

Pendžabo reglamento sąskaitų veiksmų (1930), kojų. Jei tikrai negali, rašyti teismui išsamią informaciją. Britų taisyklė, tiesiog ne tokį terminą pripažino susižavėjimas ir salėje sukaupta be galo. pastatyta iš žemės santykių užsakymus, paprastai naudojama plataus vartojimo prekė.

Pagal britų Indijoje, reljefas pajamų rodikliai tik besaikis bet buvo sumokėti tik grynaisiais pinigais. Abu šie suvaržymai dingo britų taisyklė. 2012 m. dialogą dar yra pastovi ir unprecedent plėtros kaimo įsiskolinimo po gairėmis dėl britų Indijoje. TAI YRA. Žemės ūkio komercializacija taip pat buvo atsakingas už augimą, žemės ūkio darbo Indijoje.

Žemės ūkio darbo eigą pagrindinės įspūdį buvo gedimo gyvenimo lygį. tik 1920 m. provincijos vyriausybės pastatytas tam tikrą darbą, darbo, žemės ūkio darbo jėga, bet tai yra labai simbolinis. Vyriausybė neatsižvelgė svarbūs žingsniai į darbo sąlygas, darbą žemės ūkyje. kredito politikos išsami.

Peržiūrėjusi apie apie kaimo įsiskolinimo, šiandien tyrimo draudimo planą, Indijos vyriausybė. Be to, politika buvo tik korekcijos prevencinės savo pobūdžio. Be to, valstybė prisiėmė nėra suinteresuoti padėti, palūkininkas paskoloms atkūrimo. Iš anksto britų dienų ir naktų, Siuvėjo padarė dažniausiai ribotas visų palūkanų iki 50 procentų sumos, pinigai paskolos ir 100 procentų, grūdų paskolų.

Tagged